Nasza firma jest firmą rodzinną z długoletnim doświadczeniem (od 1985r.) oraz wysokimi kwalifikacjami. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment obrączek ślubnych w konkurencyjnie niskich cenach. W kolekcji dostępnych jest kilkaset wzorów, zarówno klasycznych jak i nowoczesnych, co jest naszym ogromnym atutem. Jednocześnie uzupełnieniem tej kolekcji jest bogata oferta biżuterii ślubnej w skład której wchodzą wyroby srebrne i złote próby 0,585 i 0,333.

Poszukujesz oryginalnej niepowtarzalnej i w przystępnej cenie biżuterii? Zapraszamy do naszych sklepów! Oferujemy szeroki asortyment biżuterii złotej i srebrnej takiej jak obrączki, łańcuszki, wisiorki, bransoletki, kolczyki, pierścionki. Ofertę stale wzbogacamy o nowości nawiązujące do aktualnych trendów.

Salon Jubilerski w Wodzisławiu

Salon Jubilerski w Raciborzu

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NAS

Współpracujemy z najlepszymi firmami z całek Polski i zagranicy. Częste dostawy i długoletnie doświadczenie gwarantują wysoką jakość towaru w rewelacyjni niskich cenach.

Zegarki męskie i damskie

W sprzedaży oferujemy także zegarki znanych marek takich jak Casio, Lorus, Timemaster, XONIX i inne

Naprawa biżuterii

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie napraw złotej i srebrnej biżuterii oraz wykonujemy grawer i wszelkiego rodzaju przeróbki

Skup złota i srebra

Prowadzimy skup metali szlachetnych - złota i srebra. Więcej informacji udzielamy w naszych salonach.

NASZE PRODUKTY

Wzór 1

Wzór 1

Obraczki slubne

Wzór 2

Wzór 2

Obraczki slubne

Wzór 3

Wzór 3

Obraczki slubne

Wzór 4

Wzór 4

Obraczki slubne